Results of quiz competition

  Results

SHARE with your friends

Enter your e-mail and get the opportunityto be notified of the competition results to your e-mail

Your result of the quiz

Your result of the survey


Comments

Quiz results

Survey results

Share with friends


or
New
Challenge your friends in real time
Create a competition of this quiz and see who of your friends gets the highest score. Share it, engage your friends and challenge them in real time to get the best score. Learn more about quiz competitions
New
Challenge your friends in real time
Create a competition of this quiz and see who of your friends gets the highest score. Share it, engage your friends and challenge them in real time to get the best score. Learn more about quiz competitions

quiz2

Written in: Slovak (slovenčina)
Knowledge quiz
Questions 10
Criteria 60% to pass
Difficulty Normal

Ktorá možnosť je názvom novinky od Bernarda Miniera?

Predstav si, že nasledujúce možnosti sú reálne police v kníhkupectve. Ktoré z nich obsahujú knižku ktorá tam nepatrí? (viac možností)

Ktorú z nasledujúcich kníh môžeme založiť do skutočných príbehov? (Viac možností)

Twillight sága. Dnes už pre väčšinu len úsmevná spomienka na ich vtedajší literárny vkus. Vieš / pamätáš si ako autorka, Stephenie Meyerová nazvala dodatok v ktorom opisuje osud jednej z vedľajších postáv pôvodnej série?

Ktorá z nasledujúcich kníh NEBOLA vydaná, okrem originálu aj v komixovej podobe?

Zákazník by chcel odporučiť knihu ktorá má šťastný koniec. Ktoré z nasledujúcich by si mu určite NEodporučil? (viac možností)

Ktoré z nasledujúcich kníh NIE sú dielom Gabriely Futovej? (viac možností)

„Tak, strapánik chlpatý, nekvapni si na šaty! Už ťa obed očakáva: cukrík, koláč, biela káva.” Tieto nostalgické veršíky okamžite vracajú do detstva už niekoľko generácii čitateľov. Zákazníčka má doma už staré rozpadnuté vydanie a chcela by novú darovať vnukom. Vieš v ktorej knižke tieto verše nájsť ?

//Z: Chcela by som odporučiť knihu pre mamu. Radi podporujeme cz-sk autorov, takže nie zahraničný autor. Ty: Páčil sa jej v poslednej dobe nejaký film alebo kniha ? Možno by sme vedeli nadviazať na tému ktorá sa jej páčila. Z: Je hlavne na také jednoduchšie romány pre ženy... nevera, intrigy... nemá rada zložitý dej, dosť sa pri tom nudí. Ale celkom sa zabávala na Denníkoch Bridget Jonesovej...// Ktorá z nasledujúcich možností je vhodnou možnosťou pre zákazníčku?

Žila a písala v švédskom Štokholme, jej knihy boli vydávané vo viac ako 100 krajinách sveta a najznámejšou postavou jej príbehov (ktoré sa z rozprávok pre jej dcéru neskôr stali knihy) bolo deväťročné dievčatko s vlasmi ryšavými ako líška, spletenými do vrkočov, obrovskou silou, hlavou plnou výborných nápadov a srdcom tak veľkým a dobrým, že by sa doňho vošiel celý svet. Ako sa volala žena ktorá dala život Pipi Dlhej Pančuche?

Send